Hoewel de busreis helaas niet door kon gaan zijn een aantal Lagostianen toch op eigen gelegenheid naar Hamoir afgereisd om de Ourthe afdaling te maken. Hieronder hun verslag.

4 maart Afdaling Ourthe

Na wat passen en meten zijn we, Frans, Jacqeline, Ruud, Sven, Stephan en Rien om 08.00 in één auto vertrokken richting Belgié. Met z’n zessen dus en nog plaats over?

[shashin type=”photo” id=”12467″ size=”medium” columns=”1″ order=”user” position=”right”]

Met goede muziek, verzorgd door Ruud werd het nog een gezellige rit. Na 2 uur rijden waren we er al. Daar in Hamoir aangekomen eerst inschrijven. Toen in een verwarmde kleedkamer omkleden en daarna lopen naar het treinstationnetje Hamoir. Met ons ploegje van 5 duikers sterk samen met de overige +/- 350 duikers in het overvolle treintje naar Bomal.

Daar eenmaal aangekomen stond Ruud ons op te wachten om mooie foto’s te maken. Daarna het bruggetje over en even wachten. Nadat de echte fanatieke wedstrijdzwemmers waren gestart mochten wij, de recreanten er voor gaan. Wij lieten ons lekker meedrijven met de stroom richting Hamoir. Onderweg genoten we van de prachtige omgeving en het publiek die ons fanatiek stonden aan te moedigen . Frans had voor ons een fantastische outfit geregeld. Er werd ook een prijs uitgereikt aan de meest originele outfit. Het was dus een bont gezelschap waar we ons tussen bevonden.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=1jHQOkxZSjU]

Her en der was het wat ondieper en daardoor ook de stroom sterker. Je moest goed opletten dat je niet met de “zachte” keien in aanraking kwam. Na ongeveer 2 uur kwamen we bij de finish aan waar de glühwein al op ons stond te wachten. Daarna op weg naar de warme douche en een lekker drankje.

Helaas vielen we niet in de prijzen maar dat mocht de pret niet drukken. Na een lokaal frietkot bezocht te hebben zijn we weer aan de terugtocht begonnen. Toen het nummer “Still alive” uit de luidsprekers schalde stuurde Jacqeline de auto de laatste straat in.

Wij kunnen terugkijken op een gezellige en sportieve dag. De verwachtte kou viel ons allen enorm mee , en dit evenement is zeker voor herhaling vatbaar.

De fotogalerij (klik op de foto om te openen)

[shashin type=”album” id=”138″ size=”medium” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Verslag Ourthe afdaling
Getagd op:         

7 gedachten over “Verslag Ourthe afdaling

  • 09/03/2012 om 10:23
    Permalink

    Een sportief en gezellige dag. Zeker voor herhaling vatbaar, en misschien wel met meer Lagostianen.

  • 08/03/2012 om 21:00
    Permalink

    Het was een mooie ervaring en zeker voor herhaling vatbaar. Prachtige omgeving en gezellig met al die andere deelnemers en de kou viel veel mee.
    De terugreis was zo voorbij, geen tijd gehad om te slapen.
    Volgend jaar weer.

  • 07/03/2012 om 18:48
    Permalink

    geweldig, ik ben trots op jullie!

  • 07/03/2012 om 17:55
    Permalink

    Dit evenement was zeer geslaagd! Het was een heel gezellige dag en veel spektacel er rond om heen. Mensen kwamen van alle richtingen van Friesland tot Italië. Dit is wel een evenement waar ik volgend jaar ook weer bij ben! 😀

  • 06/03/2012 om 19:46
    Permalink

    Was een geweldige ervaring, alles goed geregeld daar.
    Warme kleedruimtes met douches, nederlandse briefing,
    warme gluwein bij de fininsh, frietkot om de hoek wat wil je nog meer.
    Volgend jaar ben ik zeker weer van de partij.

  • 06/03/2012 om 19:21
    Permalink

    Ik vond het super! Volgend jaar ben ik weer van de partij! Hopelijk met een grotere bus! en een onderwatercamera!

  • 06/03/2012 om 13:02
    Permalink

    Volgend jaar zwem ik zelf ook mee. We zoeken dus nog een fotograaf…

Geef een reactie